Stanowisko
Specjalista ds.kadr i płac

Stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: Szkoła Podstawowa nr 39

Lokalizacja: ul. Kablowa 14 Szczecin 70-892

Rodzaj pracy: pół etatu

Opis stanowiska:

Szkoła Podstawowa nr 39 w Szczecinie poszukuje kompetentnej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Kadr i Płac. Poszukujemy pracownika, który będzie odpowiedzialny za skuteczne zarządzanie obszarem kadr i płac w naszej placówce edukacyjnej.

Wymagania:

1. Wykształcenie wyższe lub średnie z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, ekonomii, finansów lub pokrewnych.

2. Praktyczne doświadczenie w pracy na stanowisku ds. kadr i płac, mile widziane w sektorze edukacyjnym.

3. Znajomość obowiązujących przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

4. Umiejętność obsługi oprogramowania do zarządzania kadrami i płacami.

5. Doskonała organizacja pracy, dokładność, i zdolność do pracy pod presją czasu.

6. Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:

1. Prowadzenie pełnej obsługi kadrowo-płacowej pracowników szkoły.

2. Przygotowywanie i analiza list płac, raportów kadrowych oraz deklaracji podatkowych.

3. Koordynacja procesów rekrutacji i selekcji pracowników.

4. Udzielanie pracownikom informacji z zakresu zatrudnienia, wynagrodzeń, i świadczeń socjalnych.

5. Prowadzenie dokumentacji związanej z zatrudnieniem i ubezpieczeniami społecznymi pracowników.

6. Współpraca z zespołem kierowniczym w sprawach związanych z personelem.

7. Monitorowanie zmian w przepisach prawnych i dostosowywanie procedur wewnętrznych do obowiązujących regulacji.

Oferujemy:

1. Stabilne zatrudnienie w szkole podstawowej.

2. Przyjazne środowisko pracy i wsparcie kolegów z zespołu.

3. Możliwość uczestniczenia w szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś zainteresowany(a) pracą w szkole podstawowej na
stanowisku Specjalisty ds. Kadr i Płac, prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres email: sp39@miasto.szczecin.pl w tytule : „ Dotyczy naboru na wolne stanowisko urzędnicze ds. kadr i płac”.

Termin składania aplikacji: do 31.10.2023 r. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dołącz do naszego zespołu i wspólnie pracujmy nad efektywnym zarządzaniem kadrą i płacami w naszej szkole!

metryka

Wytworzył Data utworzenia Data ostatniej zmiany Liczba odsłon
kierownik@sp39.szczecin.pl 29/09/2023 - 12:10 29/09/2023 - 12:10 41

Rejestr Zmian

Zmiana Autor Status
29/09/2023 - 12:10 kierownik@sp39.szczecin.pl Opublikowany